Noclegi Karpacz

Nowy obiekt o dobrym  standardzie i świetnej lokalizacji - do centrum jest tylko 10 minut spacerkiem. Ładna, spokojna okolica, a jednocześnie bliskość centrum i atrakcji.

                    karpacz.alpina@wp.pl

 ALPINA  posiada pokoje 1,2 i 3 osobowe, pokoje rodzinne typu studio oraz apartamenty ( 4 - 5 osobowe z aneksem kuchennym). Łącznie możemy przyjąć ok. 38 osób.
Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym.


Do dyspozycji  Naszych Gości jest ogólnodostępny aneks kuchenny /lodówka, mikrowela, toster, maszynka do gotowania jajek, naczynia, dzbanki bezprzewodowe/.
Istnieje możliwość zamówienia wyżywienia. Śniadania w formie stołu szwedzkiego .

Koszt śniadania w formie stołu szwedzkiego wynosi 18 zł. od osoby za dzień.

Śniadanie wliczone jest w cenę pobytu. Klient może zrezygnować ze śniadań i wykupić same noclegi. Wówczas odliczamy 12 zł. dziennie od ceny.

Koszt śniadań zakupionych dodatkowo do samych noclegów- indywidualnie i w wybrane dni  czyli nie w pakiecie na cały pobyt /powyżej 3 dni/ wynosi 18-20 zł. od osoby za dzień.
Bufet śniadaniowy nie przewiduje tzw.  drugich śniadań  oraz brania produktów z bufetu na wynos.

Obiadokolacje w naszym obiekcie przy minimum 10 osobach korzystajacych na cały czas pobytu na godz. 17.00.

W obiekcie  ładnie urządzona jadalnia. Serwujemy śniadania w formie tzw. stołu szwedzkiego  /ciepłe dania np. jajecznica, kiełbaski śląskie z cebulką, jajka na miękko, racuszki z cukrem pudrem, kiełbaska biała, paróweczki - NAPRZEMIENNIE/ oraz codziennie zestawy wędlin serów, sałatki, pasty, sery, jajka w różnej formie, 3 rodzaje pieczywa, kawa z ekspresu, 2 rodzaje domowych powideł, 2 rodzaje płatków, mleko, nutella, kakao, inne dodatki.

Uwaga!  Zgodnie z ustawą o kategoryzacji obiektów hotelarskich - obiekt Alpina używa w nazwie  określenia  WILLA  ALPINA - dlatego też nie jesteśmy zobowiązani do posiadania recepcji, terminala płatniczego, wyposażania pokoi w  czajniki, lodówki, mydełka, ręczniki oraz szampony.

Przygotowywanie posiłków we własnym zakresie oraz ich spożywanie odbywa się WYŁĄCZNIE w aneksie kuchennym ogólnodostepnym, który jest do tego celu przystosowany.

Dbając o komfort wypoczynku oraz bezpieczeństwo naszych Gości, na terenie obiektu nie mogą przebywać osoby nie zameldowane.

 Podczas nieobecnosci  lub obecności Gościa w pokoju /wówczas wyłącznie za jego zgodą !/w sytuacji kontroli lub innych koniecznych sytuacjach /naruszenie regulaminu obiektu / - obsługa  lub jednostka kontrolujaca obiekt może do niego wejść. Sytuacje takie są sporadyczne, lecz mogą nastąpić.

Bufet śniadaniowy nie przewiduje tzw. prowiantów ani innych produktów śniadaniowych na tzw. wynos.

ZE WZGLĘDU NA BEZPIECZEŃSTWO PRZECIWPOŻAROWE ZABRONIONE JEST UŻYWANIE W POKOJACH GRZAŁEK,ŻELAZEK ELEKTRYCZNYCH I INNYCH PODOBNYCH URZADZEŃ NIE STANOWIĄCYCH WYPOSAżENIA POKOJU .

Przy jadalni znajduje sie przytulny pokoik zabaw dla dzieci /piłkarzyki, różne zabawki/.
Na terenie posesji ( 2000 m 2) znajduje się duży, bezpłatnyzamykany parking dla naszych Gości, ławeczki, parasole, grill, huśtawka.

Pomagamy w organizowaniu wycieczek, imprez integracyjnych, spędzania aktywnie wolnego czasu. Dla grup zorganizowanych oraz Gości indywidualnych pozyskujemy rabaty na wejściówki oraz atrakcje.

W obiekcie dostęp do  inernetu Wi-FI. Na terenie posesji  duża altana  na ok. 25 osób /zadaszona, oświetlana/.

Obiekt strzeżony!

                                    SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

                                               karpacz.alpina@wp.pl

Goście naszego pensjonatu otrzymują karty rabatowe do Groty Solnej w Karpaczu.

W bliskiej odległości od budynku (5 minut) szlaki turystyczne, 2 wyciągi  narciarskie, PARK BAJEK dla dzieci, jak również MIEJSKI PLAC ZABAW oraz duże BOISKO.

W pobliżu ośrodka jest również  Wypożyczalnia Quadów oraz MIASTECZKO WESTERN-CITY. Goście naszego pensjonatu mogą korzystać z położonego w pobliżu kompleksu SPA, BASENÓW oraz innych  ATRAKCJI DLA DZIECl.

 Ze względu na ciszę nocną zakwaterowanie Gości odbywa się najpóźniej do godz. 22.00

Wyjątek stanowią grupy zorganizowane oraz wycieczki.

Klienci naszego ośrodka otrzymują rabat na wszystkie wycieczki /PRAGA, DREZNO, SKALNE MIASTO itp./oraz karty rabatowe do GROTY SOLNEJ .

ZAPRASZAMY GOŚCI  INDYWIDUALNYCH, ZAKŁADY PRACY, WYCIECZKI.

 • łącznie możemy przyjąć ok. 38 osób
 • akceptujemy tylko małe zwierzęta-z wcześniejszym ustaleniem-płatne 15zł./dzień
 • obiekt przyjazny dla osób starszych


DOBA HOTELOWA ROZPOCZYNA SIĘ OD GODZ. 14.00, A KOŃCZY  NIEPRZEKRACZALNIE  O GODZ. 11.00

Klienci mogą przyjeżdzać  do Alpiny najwcześniej na godz. 14.00, zaś najpóźniej do godz. 22.00. Ze względu na fakt, iż wille to obiekty nie posiadajace w obowiązku  posiadania recepcji Gości mających zamiar przybyć do nas po godz. 18.00  /niedziela i swieta do 16.00/prosimy o poinformowanie o tym fakcie obiekt na dzień, dwa dni przed przyjazdem.Rezerwacje  telefoniczne lub w formie zadatku

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY

                                               karpacz.alpina@wp.pl

 • AQUA-PARK SANDRA-SPA-5min. od obiektu
 • STOKI  NARCIARSKIE -STOK DOŚNIEŻANY-3 min.
 • TAŚMA DO NAUKI JAZDY DLA DZIECI -3 min.
 • SZLAKI TURYSTYCZNE-3min. od obiektu
 • CENTRUM-10 min piechotą od obiektu
 • MIEJSKI PLAC ZABAW-5 min. od obiektu
 • WESTERN CITY-10 min.piechotą
 • DWOR LICZYRZEPY -3 MIN.


oferta noclegów w eholiday.pl Willa Alpina www.eholiday.pl/noclegi-karpacz-16834.html